Test telefonu: Apple iPhone

Date lipiec 3, 2008

Mimo, iż już na rynek wyszedł oficjalnie iPhone 3G, jego poprzednik był w moich rękach jakiś czas temu. Dziś postanowiłem opublikować test Apple iPhone, telefonu, który tak bardzo dobrze owiany oprawą marketingową nie jednemu fanatykowi tematyki GSM, spędza sen z powiek. A więc do dzieła!

apple iphone

Wygląd zewnętrzny

Pierwsze wrażenie po wzięciu do ręki – bardzo pozytywne. Mówimy o nim „telefon”, jednak jest to już smartphone. Trzymając w ręce przypomina mi nie dalekie czasy, kiedy to użytkowałem laptopa Fujitsu-Siemens Loox 420. Jednak iPhone leży znacznie stabilniej na ręce. Jego wymiary to 115 × 61 × 11.6 mm. Waży 135 gram, więc nie należy do najlżejszych urządzeń na rynku.

apple iphone

apple iphone

apple iphone

Obudowa jest smukła i przyjemna w dotyku. Na pierwszy rzut oka widzimy duży 3,5” calowy wyświetlacz, mieniący się bardzo żywymi kolorami. Wyświetlacz pokryty jest mocną szybką z szafirem, która zabezpiecza telefon przed zarysowaniami. Na dole klawisz szybkiego przejścia do menu.

apple iphone

Tył telefonu pokryty jest szarym materiałem z logo Apple. Powyżej, z lewej strony znajduje się obiektyw kamery 2Mpx.

apple iphone

Ponadto w obudowie znajdują się wejścia na:
- gniazdo słuchawek Jack 3,5mm,
- przycisk głośności,
- gniazdo do ładowarki

Podobne wpisy:


    Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home3/tomsypl1/public_html/chumber.pl/wp-content/themes/cleaker-21/single.php on line 18