„Marketing internetowy w wyszukiwarkach” wydawnictwo Helion

Marketing internetowy w wyszukiwarkachPrzed kilkoma dniami przeczytałem bardzo ciekawą książkę napisaną przez Tomasza Frontczaka.

Książka w bardzo prosty i przystępny sposób opisuje bardzo efektywne metody promowania w internecie. Główny nacisk kładzie na promocję przy użyciu wyszukiwarek internetowych, ale znajdziemy tam również takie aspekty jak:

– pozycjonowanie
– jak uniknąć bana od Google,
– opis działania i zarządzania systemem Google AdWords,
– trochę o AdSense,
– jak efektywnie promować firmę za pomocą wyszukiwarek.

Te oraz inne aspekty znajdziemy w książce „Marketing internetowy w wyszukiwarkach”. Pozycję tę poleciłbym dla osób, które siedzą w temacie już bardzo długo, a chcą zweryfikować swoją wiedzę. Sądzę, że zawsze ktoś znajdzie coś, czego nie wiedział, lub rozszerzy pewne aspekty swojego umysłu.

Lektura będzie również odpowiednia dla osób zaczynających przygodę z działalnością reklamową w internecie. Opisane aspekty technologiczne tłumaczą, w jaki sposób dzieje się, iż pojawiamy się w internecie, czyli właściwie w wyszukiwarkach.

Jeżeli kogoś zainteresowałem swoim komentarzem istnieje możliwość pobrania kawałka książki ze strony autora: http://www.sprawnymarketing.pl. Serdecznie zapraszam do lektury.

Kategorie: Blog Tagi: , , ,

Powiązane wpisy:

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW – B. Danowski, M. Makaruk Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW – B. Danowski, M. Makaruk
Nowy marketing w internecie – Dominik Kaznowski Nowy marketing w internecie – Dominik Kaznowski
Książka: „Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych” Książka: „Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych”

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.