Comperio – nowa porównywarka telefonów

Comperio to porównywarka telefonów, której główną rolą jest porównywanie specyfikacji technicznej, tak aby wybrać telefon właściwy i jak najlepiej dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych konsumentów. Obecnie na rynku do sprzedaży dostępnych jest kilkaset modeli smartfonów, a każdego dnia wiele tysięcy ludzi stoi przed trudnym wyborem znalezienia telefonu, który będzie w 100% dopasowany do właściciela.

Nie da się zaprzeczyć, że przeciętna osoba, która nigdy nie interesowała się nowoczesnymi technologiami będzie miała pewne trudności w dokonaniu szybkiego wyboru. Obliczono, że 57% internautów średnio poświęca ok. 2 tygodni na podjęcie decyzji dotyczącej zakupu nowego smartfona, a 42% konsumentów wiedzę na ich temat czerpie z Internetu. Dzięki comperio.co można porównywać telefony pod względem wielu cech i parametrów, a każde porównanie opatrzone jest graficzną prezentacją danych, która w przejrzysty sposób informuje, który model telefonu jest zwycięzcą w danej kategorii. Aby ułatwić konsumentowi wybór porównywane są jedynie dwa modele, dzięki czemu nawet laik lub osoba starsza nie pogubi się w natłoku informacji.

Dzięki tej aplikacji webowej stres związany z wyborem nowego telefonu jest zminimalizowany. Łatwość obsługi Comperio tylko zachęca do jej odwiedzenia i wypróbowania możliwości. Obecnie w serwisie jest możliwość porównywania już ponad 170 modeli smartfonów. Graficzna prezentacja danych obejmuje wiele parametrów. Na ogólną ocenę produktu składa się m.in. popularność, czyli liczba odsłon danego modelu, opinie (średnia ważona ocen użytkowników), ale przede wszystkim cechy i wydajność konkretnego smartfona. Dzięki comperio.co w jednym miejscu można szybko i łatwo porównać dwa modele telefonów pod względem np. wielkości i rozdzielczości ekranu, rozdzielczości aparatu fotograficznego, czasu pracy baterii, ilości pamięci RAM, taktowania procesora, ilości rdzeni i całkowitej mocy rdzeni. Ponadto można dowiedzieć się o rozmiarze telefonu czy jego pamięci wbudowanej, a także zobaczyć podobne porównania konkurencyjnych modeli.

Wybór nowego smartfona nigdy wcześniej nie był tak prosty, co z pewnością ucieszy osoby posiadające umowy abonamentowe z operatorem i chcące zmienić telefon na nowocześniejszy model. Comperio to także świetne miejsce dla trendsetterów i fascynatów nowych technologii, którzy swoją wiedzą mogą się dzielić poprzez pisanie rekomendacji lub testowanie telefonów.

Kategorie: Telefony komórkowe

Powiązane wpisy:

Call Center i telekomunikacje. Call Center i telekomunikacje.
Nowoczesne technologie wpływające na precyzję zdjęć Nowoczesne technologie wpływające na precyzję zdjęć
Jak wybrać smartfona? Jak wybrać smartfona?
Outsourcing IT – wady i zalety Outsourcing IT – wady i zalety

Jeden komentarz do "Comperio – nowa porównywarka telefonów"

  1. Dawid B. pisze:

    Tej porównywarki telefonów jeszcze nie widziałem. Wygląda super. No i jest po polsku <3.

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.