Era przejmowana przez T-mobile

T-mobile i EraJak poinformowała gazeta Rzeczpospolita w przyszłym roku marka Era zniknie z rynku, zastąpi ją T-Mobile. Według ostatniego notowania popularności marek, Era usytuowana jest najwyżej jeżeli chodzi o marki z branży telekomunikacyjnej (szósta pozycja ogółem).

W tym miejscu nasuwają się pytania, czy rebranding marki, tak jak w przypadku Orange przyniesie korzyści? Inna kwestia, gdy PTC jest uznawany jako lider w markach telekomunikacyjnych. Tutaj wniesiona praca w wizerunek marki może być przykryta rebrandingiem. Orange był w innej sytuacji, gdyż nie stał na czele rankingu, ale ostatecznie zmiana wizerunku przyniosła wiele plusów.

Podobnie może być w 2010 roku z marką Plus GSM, w którego przypadku trwają rozmowy z brytyjskim Vodafone.

Kategorie: Ogólne, Telefony komórkowe Tagi: , , , ,

Powiązane wpisy:

Demonstracja Androida Demonstracja Androida
iPhone w Polsce (w końcu…) w Era i Orange iPhone w Polsce (w końcu…) w Era i Orange
Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM
NIM i Push to talk w Era, Orange i Play NIM i Push to talk w Era, Orange i Play

Komentarzy: 2 do "Era przejmowana przez T-mobile"

  1. Mimic pisze:

    Moim zdaniem rebranding Ery to gra o wszystko, zaczynają niby od zera, więc mogą pozbyć się ciążących na marce złych przywar, z drugiej startują do wyścigu z markami, które są na rynku od początku i które się nigdzie nie wybierają. Zobaczymy jak im to wyjdzie, na pewno czeka nas olbrzymia akcja marketingowa, kto wie, może największa w 2009.

  2. Rebranding to powszechne zjawisko, również za granicą. Wiele sieci zmieniło swoje logo… no i trochę więcej. W tym wypadku masz rację, będzie to nowy start. Zobaczymy tylko, czy klienci przyjmą to pozytywnie.

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.