Tanie rozmowy w roamingu – mo-call.com

mo-callOd nie dawna możemy korzystać z serwisu www.mo-call.com oferującego tanie rozmowy miedzykrajowe w roamingu. Producent daje możliwość rejestracji się, następnie po ściągnięciu aplikacji możemy korzystać z niższych stawek rozmów międzykrajowych.

Dla przykładu: wyjeżdżając za granicę, np do Hiszpanii możemy zadzwonić ze swojego telefonu komórkowego na telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak działa mo-call?

Aplikacja działa na telefonach z systemem Symbian. Uruchamiając aplikację wybieramy opcję Mo-Call World i minimalizujemy ją, a następnie wybieramy numer z książki telefonicznej. Ważne jest by wybrać numer z książki telefonicznej, gdyż w inny sposób zostaniemy połączeni w normalny sposób i zapłacimy wg normalnej stawki rozliczeniowej operatora. Czyli więcej!

mo-call mo-call
mo-call

Po wciśnięciu zielonej słuchawki rozmowa zostanie zakończona i automatycznie zostanie wysłany SMS. Po chwili nadejdzie rozmowa od osoby do której chcieliśmy dzwonić. System ten działa na zasadzie call-back.

mo-call mo-call mo-call

Dla przykładu. Dzwoniąc z polskiej komórki z Hiszpanii na Polski telefon stacjonarny zapłacimy 0.154 euro /min, a na telefony komórkowe 0.266 euro /min. Więc przy obecnym kursie waluty euro to i tak nie dużo!

Kategorie: Telefonia Voip, Telefony komórkowe Tagi: , ,

Powiązane wpisy:

Tani Roaming w Orange – Wybrany Kraj Tani Roaming w Orange – Wybrany Kraj

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 9983 Chumber.pl.