Odświeżamy Chumber.pl !

logo chumber20 listopada 2011r blog Chumber.pl obchodzi 4 lata swojego istnienia! Z tej okazji postanowiłem odświeżyć działalność bloga. Zaprzestanie prowadzenia bloga było spowodowane głównie pracą zawodową i rozwojem w tym kierunku.

Wraz z odświeżeniem działalności na Chumber.pl została zmieniona szata graficzna oraz logo. Wszystko jest bardziej przejrzyste i dużo jaśniejsze. Również z racji, iż sam czytam wiele blogów, obecny blog jest przystosowany do czytania na urządzeniach mobilnych.

Redagowanie wpisów na ramach Chumber.pl będę traktował jako hobby i odskocznie od pędu pracy w rzeczywistości. Mam nadzieję, że ilość wpisów będzie odpowiednia i pozwoli mi łączyć życie służbowe i prywatne.
Na najbliższy ponowny start bloga przygotowane mam w kolejce kilka urządzeń do testów. O szczegółach w kolejnych wpisach.

Wszystkich byłych i nowych czytelników zapraszam do subskrypcji kanału RSS lub regularnego oglądania treści na stronie www.chumber.pl.

 

Kategorie: Blog Tagi: 

Powiązane wpisy:

Znaczny wzrost ruchu z Google Znaczny wzrost ruchu z Google
Chińskie telefony komórkowe hurt, skejp do pobrania – Google keywords część 4 Chińskie telefony komórkowe hurt, skejp do pobrania – Google keywords część 4
Chińska N95 oraz czy warto kupić telefon w Niemczech – google keywords cz.3 Chińska N95 oraz czy warto kupić telefon w Niemczech – google keywords cz.3
Co Google przyniosło na Bloga, podsumowanie keywords, które na Bloga wpadają, Część 3 Co Google przyniosło na Bloga, podsumowanie keywords, które na Bloga wpadają, Część 3

Komentarzy: 6 do "Odświeżamy Chumber.pl !"

  1. Ooo – to ktoś tu jeszcze żyje? :D

  2. Żyje, żyje i ma się dobrze. Wracamy do działania! Plany są, teraz trzeba je realizować! :) Miło mi, że nadal wiszę w Twojej grupie z RSSami :)

  3. iTomek pisze:

    Kupę lat :D

  4. Jak patrzę, to ostatni taki tematyczny wpis był opublikowany ponad dwa lata temu! Tak więc dobrze, że blog się sam utrzymał przy życiu! :)

  5. Witam,
    mam takie pytanie czy wspomniane zwiekszenie ruchu wiazalo sie z przejsciem na WP? – i z tego tytulu lepsza indeksacja itp. Pytam, bo tez zastanawiam sie na zmiane swojego serwisu na WP i dlatego, ze znam ta skorke (tutejszego bloga) i wydaje mi sie, ze nie jest ona taka stara.

  6. Serwis stał na Wp, ale nowa wtyczka która przyszła była całkiem dobrze przygotowana pod seo, więc to też mogło mieć na to wpływ.

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 9595 Chumber.pl.