Ach te bramki internetowe…

Ile razy słyszałem pytania: jak wysłać smsa na Heyah? Jak wysłać smsa na Play? Kto już raz wysłał ten wie na jaką stronę trzeba wejść, albo nawet i czasami zalogować się? Ale czy nie łatwiej było mieć wszystkie bramki w jednym miejscu?

Rozwiązanie, jakie chcę przedstawić to program z którego korzystam od kilku lat. Poleciłem go wielu osobom i one są również zadowolone. Mowa o programie Eskimos R2. Z racji, iż piszę na stronie o tematyce GSM, a wysyłanie wiadomości SMS to też część świata GSM, więc chciałbym się podzielić z wami rozwiązaniem

Eskimos R2

Program obsługuję bardzo dużo bramek. Bez problemu wyślemy smsy do wszystkich polskich operatorów. Nie ma problemu z wysyłaniem smsów za granicę. Bramka Multibox Orange rozwiązuje problem i sms możemy wysłać za granicę praktycznie wszędzie: Wielka Brytania, Niemcy,Turcja, Włochy, Hiszpania, itd.

Obsługa programu jest prosta. Interfejs jest polski, ale jeżeli napotkamy jakiekolwiek poblemy, pytania możemy zadawać na forum, bądź skierować zapytanie do autora.

Eskimos R2

Program możemy pobrać prosto ze strony autora.

Kategorie: Ogólne, Telefony komórkowe Tagi: , , , , ,

Powiązane wpisy:

Aplikacje na wakacje [Symbian] Aplikacje na wakacje [Symbian]
Nokia Mobile Dictionary – Słownik z lektorem Nokia Mobile Dictionary – Słownik z lektorem
Jak złamać Symbiana – Quick Hack Kit Beta Jak złamać Symbiana – Quick Hack Kit Beta
Miłe budzenie – Happy Wake Up Miłe budzenie – Happy Wake Up

Jeden komentarz do "Ach te bramki internetowe…"

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.