Ciekawe aplikacje na telefon

Cały czas obserwuje ruch na mojej stronie i widzę, iż często przychodzą różne zapytania z Google dotyczące aplikacji. Postanowiłem na podstawie tego stworzyć listę przydatnych aplikacji, o które pytacie. Listę będę rozszerzał i aktualizował sukcesywnie.
Aplikacje są na telefony z oprogramowaniem Symbian wersja s60v3, więc będą działać na takich telefonach, jak: Nokia N95, E65, 73, E50, N80 itd. (tutaj pełna lista)

emTube – przeglądanie YouTube na telefonie, zapisywanie i późniejsze oglądanie filmów na telefonie

LCG Jukebox – odtwarzacz muzyki MP3. Uważam, że jest to jeden z lepszych odtwarzaczy na telefony z oprogramowaniem Symbian. Osobiście używam tego standardowego i jestem zadowolony, ale dla grymaszących proponuję ten.
Aplikacja jest godna uwagi, ale ma jeden minus, niestety nie umożliwia obsługi odtwarzacza za pomocą pilota w słuchawkach.

Font Magnifier – aplikacja do powiększania czcionki. Zapewne problem małej czcionki możemy spotkać w telefonach Nokia E50. Aplikacja powinna rozwiązać problem.

T99 – Często trafiają do mnie zapytania, jak pozbyć się problemu z pisaniem Smsów z polskimi znakami. Instalacja tej aplikacji może pomóc. Można również zaktualizować oprogramowanie na najnownowsze. Problem ten powinien zniknąć.

Nokia Search (link) – Daje możliwość ustawienia pola wyszukiwania na ekranie naszych telefonów. Po wpisaniu wyszukiwanej frazy przenosi nas automatycznie do domyślnej przeglądarki. Przydatne na użytkowników telefonów z wifi, którzy często korzystają z internetu.

Słownik Angielsko-Polski, Polsko-AngielskiXlator – darmowy słownik w komórce z Symbianem! Co tu dużo mówić. Zapewne nie jednej osobie się przyda podręczny słownik.

SmartMovie – bardzo dobry odtwarzacz filmów na Symbiana (i nie tylko). Bardzo dobrze radzi sobie z Divx i czyta napisy do filmów. Nie ma potrzeby konwertować divx, jeżeli mamy dużą kartę pamięci, a po prostu wrzucamy film w całości na kartę pamięci.

PhotoRite – edytor graficzny na telefon. Jeżeli ktoś chce się pobawić efetkami graficznymi na zdjęciach z poziomu telefonu to proponuję tą aplikację.

Gadu-Gadu na telefon – Palringo – Ten oto klient bardzo znanego polskiego komunikatora przyda się nie jednej osobie. Oprócz GG posiada w sobie klienty aplikacji takich jak: MSN, Yahoo, AIM, ICQ, GoogleTalk, Jabber.

Skype na telefon – Bardzo dobra aplikacja Fring. Prosty i przyjemny klient Skype. Dzięki niemu połączysz się za darmo z osobami, korzystającymi ze Skypa.

Nokia Step Couter – aplikacja licząca ilość przebytej drogi, ilość kroków, spalone kalorie. Szerzej o niej pisałem tutaj.

Taskamanager – bardzo przydatna aplikacja pokazująca aktualnie uruchomione procesy. Poza możliwością zobaczenia aktualnie uruchomionych aplikacji w tle, możemy również sprawdzić: godzinę, dzień tygodnia, wielkość wolnej pamięci RAM, wielkość niewykorzystanej pamięci telefonu oraz karty pamięci.

CorePlayer – jeden z lepszych odtwarzaczy filmów. Posiada wbudowane kodeki video, przez co współpracuje z wieloma formatami (oprócz RMVB).

Jeżeli jakiś link nie działa, proszę zostawić komentarz, a dopilnuję, by link znów działał.

Pełna lista:
Nokia 3250, 5500, 5700, E50, E51, E60, E61, E61i, E62, E65, E70, E90, N71, N73, N75, N76, N77, N80, N81, N82, N91, N92, N93, N93i, 6110, 6120, 6290, N95, N95-8GB, Samsung SGH-i520

Kategorie: Telefony komórkowe Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Powiązane wpisy:

Aplikacje na wakacje [Symbian] Aplikacje na wakacje [Symbian]
Nokia Mobile Dictionary – Słownik z lektorem Nokia Mobile Dictionary – Słownik z lektorem
Jak złamać Symbiana – Quick Hack Kit Beta Jak złamać Symbiana – Quick Hack Kit Beta
Miłe budzenie – Happy Wake Up Miłe budzenie – Happy Wake Up

Komentarzy: 4 do "Ciekawe aplikacje na telefon"

 1. marcin pisze:

  zainstalowałem aplikację FRING służącą do darmowych rozmów przez internet przy użycia konta SKYPE i… kiszka :(

  program w jakiś nieznany mi sposób blokuje kartę sim, nie mogę wykonywać standardowych połączeń – tzn musze korzystać z fring’a.
  w innym przypadku nie mogę się zalogować do sieci (brak wykresu zasięgu i logo operatora, choć po włączeniu telefonu jest prośba o pin i zostaje on przyjęty

  pytanie: co zrobić żeby się uwolnić od programu w taki sposób, żeby można było go odinstalować i znów cieszyć się normalnymi rozmowami

 2. Witam, napisz jaki masz telefon.
  Jeżeli nie działa Ci Fring możesz skorzystać z iSkoot, też jest dobra aplikacja.

  Swoją drogą, nie ma sensu kupować kredytów na skypa, bo w tej chwili możesz dzwonić bez ograniczeń z Truphone. Sprawdź to:

  http://www.chumber.pl/tag/truphone/

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 8841 Chumber.pl.