Najpopularniejsze nawigacje GPS

Kiedy czas intensywnych w podróży w pełni, popularność nawigacji GPS rośnie. Z takim urządzeniem bez problemu można wybrać się na każdą wyprawę.

Jeszcze kilka lat temu wszelkim wyjazdom samochodem towarzyszyła zwykła mapa. Dziś została ona skutecznie wyparta przez nawigacje GPS. I choć czasem potrafią one wyprowadzić dosłownie w pole, to coraz więcej osób nie wyobraża sobie wyprawy choćby do innego miasta bez tego urządzenia. Jedno jest pewne, podróżowanie, w którym ktoś prowadzi nas do miejsca docelowego, jest o wiele przyjemniejsze niż wyprawa obfitująca w liczne postoje, by skontrolować trasę na mapie i zaplanować jej ciąg dalszy.

Jaką nawigację GPS wybrać, by bezproblemowo dotrzeć w dane miejsce? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Wiele osób w trakcie zakupów, największą uwagę zwraca na producenta. Tak jak i w innych przypadkach, tak i tu marka ma dla nas istotne znaczenie i często przesądza o kupnie danego modelu. Mimo wszystko należy jednak zapoznać się z parametrami sprzętu. Niech nie umknie zatem nam sprawdzenie, jaki rozmiar ekranu ma nawigacja GPS i jakie mapy są zainstalowane. Jeśli planujemy zagraniczne wojaże, to będziemy potrzebować całkiem innej mapy, niż podróżując po Polsce. Pomóc w dokonaniu właściwego wyboru mogą również rankingi popularności. Szeroka oferta producentów sprawia, że urządzenie te są dostępne w różnych cenach i na każdą kieszeń. Z danych porównywarki cen Skapiec.pl wynika, że internauci szukający w serwisie nawigacji upodobali sobie w szczególności model Goclever Navio 505 Polska.


Najpopularniejsze nawigacje GPS – czerwiec 2013

  1. Goclever Navio 505 Polska
  2. Navroad AURO 2S Automapa Polska
  3. Manta GPS710
  4. TomTom START 60 Europa
  5. Goclever Navio 405 Polska
  6. Mio Spirit 680 Europa
  7. ModeCom FreeWAY MX3 HD
  8. TomTom Via 135 Europa
  9. Lark Freebird 50.4 BT LarkMap Polska
  10. Navroad ENOVO S Automapa Polska

Kategorie: Nawigacja GPS, Ogólne Tagi: , , ,

Powiązane wpisy:

Test Tabletu GoClever tab i101 Test Tabletu GoClever tab i101
Test nawigacji Mio C725 Test nawigacji Mio C725
Zapowiedź testu Tablet GoClever i101 (10.1) Zapowiedź testu Tablet GoClever i101 (10.1)
Nadchodzi Garmin Oregon 500 Nadchodzi Garmin Oregon 500

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 9807 Chumber.pl.