Nowy Design www.Chumber.pl

www.Chumber.plDziś wdrożyłem w życie nowy design mojego Webloga. Stary odchodzi do historii. Aktualny design został dostosowany do moich gustów i wymagań, co nie znaczy, że to koniec pracy nad wyglądem strony. Nadal zostajemy przy CMSie WordPress. Zmianie uległa tylko szata graficzna.

Cały czas dostosowuję kwestie różnych skryptów czy narzędzi, które utrzymają mojego bloga, takich jak: Google Adsense, Linklift, Adsearch, Ceneo. Potestujemy, zobaczymy jak się to sprawuje w rzeczywistości wirtualnej.

Ogólnie rzecz biorąc nastąpiła duża zmiana designu. Przeszedłem na szablon z dwoma bocznymi sidebarami. Kolorystyka z biało-czerwonej została zastąpiona w odcieniach głównie koloru niebieskiego. Sądzę, iż przy wykorzystaniu dwóch belek zmieszczę więcej pomocnych informacji dla osób, które korzystają z mojej strony.

Dopracować muszę jeszcze logo. Tak by było ono w tematyce bloga. Na razie jest takie abstrakcyjne, ale postaram się stworzyć coś bardziej reprezentatywnego.

Trochę było roboty nad tym. Głównie elementy wystroju, które musiały współgrać z moim „widzi mi się” ;). Mam nadzieję, że użytkownicy Opery, Firefoxa oraz IE nie napotkają żadnych błędów.

Dziękuję wszystkim, którzy mieli wpływ na wizerunek mojej strony, a zwłaszcza mojej Kochanej M.W.

Chętnie usłyszę komentarze na temat nowego wyglądu strony.

Kategorie: Blog Tagi: , ,

Powiązane wpisy:

Znaczny wzrost ruchu z Google Znaczny wzrost ruchu z Google
Odświeżamy Chumber.pl ! Odświeżamy Chumber.pl !
Chińskie telefony komórkowe hurt, skejp do pobrania – Google keywords część 4 Chińskie telefony komórkowe hurt, skejp do pobrania – Google keywords część 4
Chińska N95 oraz czy warto kupić telefon w Niemczech – google keywords cz.3 Chińska N95 oraz czy warto kupić telefon w Niemczech – google keywords cz.3

Komentarzy: 2 do "Nowy Design www.Chumber.pl"

  1. klisiu pisze:

    Ładny w miłych dla oczu kolorach ;) Czekam na więcej wpisów ;>

  2. Marta pisze:

    Podoba mi się Twój nowy layout :) Do zobaczenia wkrótce

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 0440 Chumber.pl.