Test Sony Ericsson W580i

Ostatnio w ręce wpadł mi telefon Sony Ericsson w580i. Każda okazja dobra by napisać teścik. Mała odmiana od Nokii oraz inny styl, gdyż trafił w moje ręce telefon z serii Walkman. Moje odczucia i spostrzeżenia prezentuje poniżej.

Sony Ericsson W580i

Pierwsze wrażenie

Otwieramy średniej wielkości pudełko i naszym oczom prezentuje się telefon. Bierzemy do ręki i możemy stwierdzić, iż telefon trzyma się w ręce bardzo dobrze. Jest mały i lekki. Waży tylko94 gram. Jego wymiary to 99 x 47 x 14 mm

Sony Ericsson W580i

Sony Ericsson W580 prezentuje się dobrze. Jest wykonany z miłych w dotyku materiałów. Trzymając w ręku mimo tego, iż jest bardzo lekki nie mamy wrażenia, że może się nam wyślizgnąć. Jego obudowa jest pokryta gładkim, ale lekko matowym materiałem, co sprawia, iż łatwo rozsuwa się chowa górną część telefonu.

Sony Ericsson W580i

Przód telefonu prezentuje nam wyświetlacz wielości dwóch cali, który wyświetla 256.000 kolorów w rozdzielczości 320 x 240 px.
Na górze napis Sony Ericsson wraz z głośnikiem. Pod wyświetlaczem logo Walkman oraz klawisze funkcyjne.

Sony Ericsson W580i

Sony Ericsson W580i

Rozsuwając telefon dostrzegamy klawiaturę koloru miedzianego z jasnym diodowym podświetlaniem.

Sony Ericsson W580i

Na prawej ściance urządzenia znajdziemy złącze do ładowarki. Po lewej stronie urządzenia znajduje się klawisz pogłośnienia i ściszania.

Sony Ericsson W580i

Sony Ericsson W580i

Na górnej części telefonu znajduje się przycisk włącznika, umożliwiający zmianę profilu. Dodatkowo znajduje się gniazdo na złącze kart pamięci.

Sony Ericsson W580i

Odwróciwszy telefon wyświetlaczem do dołu widzimy logo Sony Ericsson oraz logo Walkman. Rozsunięcie górnej części telefonu odkrywa nam obiektyw aparatu 2 Mpix.

Sony Ericsson W580i

Akcesoria z W580i

Z telefonem w zestawie otrzymujemy:

  • ładowarka,
  • płytka CD,
  • słuchawki.

Zestaw uważam, że jest wystarczający. Jak na telefon który ma być pozycjonowany jako gama telefonów Walkman to zestaw jest prawidłowy. Najważniejsze, by słuchawki były dobrej jakości i dobrze oddawały dźwięk w telefonie.

Wyświetlacz

Tak jak wspomniałem wyświetlacz ma 2 cale. Kolorystyka jest przyjemna i ikony wraz z czcionkami prezentowane są przyjemnie dla oczu.

Sony Ericsson W580i

Wyświetlacz jest przeciętnej wielkości. Trzeba zwrócić uwagę, iż telefon jest przedstawiany jako telefon muzyczny, więc wielkość wyświetlacza będzie należyta.

Sony Ericsson W580i

Kategorie: Telefony komórkowe, Testy Sprzętu Tagi: , , , , , ,

Powiązane wpisy:

Samsung Galaxy S i9000 – test użytkowy Samsung Galaxy S i9000 – test użytkowy
Zapowiedź testu Samsung Galaxy S i9000 Zapowiedź testu Samsung Galaxy S i9000
Test telefonu Nokia 5310 XpressMusic Test telefonu Nokia 5310 XpressMusic
Najpopularniejsze urządzenia mobilne do Internetu Najpopularniejsze urządzenia mobilne do Internetu

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.