Test telefonu Nokia E71

Nokia E71 – flagowy model fińskiego producenta w końcu trafił w moje ręce. Telefon nagrodzony wieloma nagrodami, uznany w sferze biznesowej, elegancki i funkcjonalny. Dlaczego tak wiele ludzi chwali ten telefon i co sprawia, że jest to model, który długo będzie gościł w rękach biznesmenów, można przeczytać w moim teście poniżej.

Nokia E71

Wygląd zewnętrzny

Do czynienia mamy z telefonem w jednobryłowej formie z dość oryginalnym formatem ekranu w porównaniu do telefonów użytkowanych na co dzień. Od pewnego czasu Nokia wydaje telefony z serii E61, gdzie ekrany są montowane z orientacją poziomą. Dodatkowym zabiegiem jest zastosowanie klawiatury QWERTY. Ma to ułatwiać korzystanie z poczty elektronicznej oraz surfowania w Internecie.

Nokia E71

Wykonanie Nokii E71 zostało dokładnie przemyślane. Materiały użyte w obudowie telefonu to plastiki, jednak występują elementy aluminiowe takie jak: rant wierzchniej obudowy oraz tylna klapka przykrywy baterii.

Nokia E71

Nokia E71

Telefon należy do modeli o przeciętnym wymiarze: 114 x 57 x 10 mm i wadze 127 gram. Dla porównania można spojrzeć na konfrontację z Nokią E51.

Nokia E71

Nokia E71

Wymiary oraz waga nie odpychają od chęci korzystania z tego telefonu. Trzyma się go w ręku dobrze, a waga, która mogłaby sugerować „cegłe” sprawia, iż czujemy, że trzymamy narzędzie pracy.

Trzeba wspomnieć, iż jedną z zalet telefonu jest jego grubość. 10 milimetrów to bardzo mało jak na telefon i nie jeden telefon low-endowy będzie znacznie grubszy niż Nokia E71.

Nokia E71

Kategorie: Telefony komórkowe, Testy Sprzętu, Testy Telefonów Tagi: , , , , , , ,

Powiązane wpisy:

Samsung, Nokia a może Sony? Samsung, Nokia a może Sony?
Samsung Galaxy S i9000 – test użytkowy Samsung Galaxy S i9000 – test użytkowy
Zapowiedź testu Samsung Galaxy S i9000 Zapowiedź testu Samsung Galaxy S i9000
Test telefonu Nokia 5310 XpressMusic Test telefonu Nokia 5310 XpressMusic

Jeden komentarz do "Test telefonu Nokia E71"

Pozostaw komentarz:

Dodaj komentarz
© 2007 - 2024 Chumber.pl.